یکشنبه ۲۰ دی ۱۳۸۸ ه‍.ش.

عزب بلنده به جای پری بلنده با عرض پوزش از روح پری که تف او بر تمام وجود عزت و علی لاریجانی شرف دارد

عزب بلنده به جای پری بلنده با عرض پوزش از روح پری

در زمان شاه در گوشه ای بیرون تهران مکانی بوده به نام شهر نو. که در آنجا زنان امکانات تخلیه فشارهای جنسی جوانان را فراهم می کردند و پسران به جای جلق زدن یا مزاحمت ایجاد کردن برای دختران به آنجا می رفته و از این زنان که من نام آنانرا زنان شادی بخش می نامم و امیدوارم روزی جامعه ما به آن سطح از شعور برسد که حقوق آنها را به خوبی رعایت کند لذت می برند و فشارهای جنسی خود را تخلیه می کردند. رییس آنجا زنی بوده به نام پری بلنده که بعد از انقلاب او را اعدام کردند.
حال غزت ضرغامی ادعا کرده می خواهد فیلم پورنو اسلامی بسازد. غافل از اینکه جایی که او ریاست آنرا به عهده دارد ۳۰ سال است که فیلم پورنو اسلامی می سازد. برخی از کسانی که آنجا کار می کنند ذاتا فاحشه هستند. در فیلم پورنو یک‌ هنر پیشه که نیازی هم نیست فاحشه باشد دقایقی پورنو بازی می کند ولی در صدا و سیمای ایران برخی که ذاتا فاحشه هستند فیلم پورنو بازی می کنند. نمونه این فیلم های پورنو فیلمی بود که برای سرپوش گذاشتن روی جنایتی که در حق ترانه موسوی شد نمایش دادید که در آن پلیس امنیت اخلاقی ناجا نقش مامور ثبت اسناد را بازی می کرد. نمونه دیگر فیلم پورنو اسلامی آن برنامه ای بود که پایان دادن به جنگ یعنی پایان دادن به قتل و کشتار و اسارت جوانان ایران را مصادف با خوراندن جام ذهر به خمینی خونخوار دانسته و آن را کاری ناشایست القا می کردید؟ کدام زن فاحشه یا مرد ک..نی جنگ را خوب می داند که شما پایان آن را بد می دانید. حسن عباسی به تمام معنا یک‌فاحشه است. روز عاشورا روزی است مانند سایر روزها که شما به کمک‌ آخوندها آنرا تبدیل به دکان خود کرده اید. در فیلمی که برای روز عاشورا تهیه کرده بودید در حالی که نیمی از موهای یک زن را نشان می دادید گوینده با احساسات تمام به دروغ می گفت در این روز عرش خدا عزادار است. آن نویسنده ای که این مطلب را نوشته فاحشه است آن گوینده ای که این مطلب را می خواند فاحشه است. آن فیلم برداری که این صحنه را گرفته فاحشه است آن تدوینگری که این صحنه را تدوین کرده فاحشه است. همه اینها فاحشه هستند و تو هم رییس فاحشه ها تو را عزت بلنده می خوانم و به تو می گویم سالها ست که فیلم پورنو اسلامی می سازی خودت خبر نداری.
من با عزض پوزش از روح پری بلنده که تف او به تمام وجود تو و علی لاریجانی شرف شرف دارد تو را عزت بلنده می خوانم.

۳ نظر:

 1. من عمیقا و عملا با این حکومت و این دین بازیها
  مخالفم
  ولی هرگز چنین مزخرفاتی که تو می نویسی
  نخوانده بودم
  بی منطق و چرت و پرت
  سراسر فحش و قاط زدن
  با اطلاعات غلط
  با فهم غلط
  خشم تو رو می فهمم و خودم بیشترش رو دارم
  ولی گندنویسی هم اندازه داره

  پاسخحذف
 2. شهرنو بیرون تهران نبود
  تو دروازه قزوین حیابون جمشید بود
  جنده ها رو بعد از انقلاب نکشتند
  بردند شهریار تو یه منطقه حفاظت شده
  اونجا هم موفق بودند و هرچی پاسدارها رو عوض می کردند بازم جدیدا از راه به در می شدند
  رئیس جنده ها جاکشهای مرد بودند
  نه از خودشون مگر خیابونی های موند بالا
  فاحشه یعنی تن فروش
  کسانی مثل ضرغامی ها بدتر از فاحشه هستند
  چون اینها روحشون رو به مال و مقام فروختند
  لطفا در محدوده اطلاعاتت بنویس

  پاسخحذف
 3. به نظر من مادر نویسنده ی این وبلاگ یکی از همان زنهایی است که زیر دست پری بلنده جندگی می کرده یا همکار او بوده است وگرنه آدم سالم چنین چرندیات بدون مدرکی را نمی نویسد .

  پاسخحذف

دیدگاه خود را بنویسید و ما را در بهتر شدن یاری کنید