پنجشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۸۸ ه‍.ش.

70 لبنانی رابرای سرکوب در22بهمن آوردند وجلسه4ساعته درویلای بادامچیان با ا.ن،مابمیریم بهترکه لبنانی دست روی ما بلند کند

70
لبنانی رابرای سرکوب در22بهمن آوردند وجلسه4ساعته درویلای بادامچیان با ا.ن،
مابمیریم بهترکه لبنانی دست روی ما بلند کند

این خبر از طریق منابع قابل اعتماد لبنان، 3 شنبه شب گذشته، جهت انتشار دراختیار پیک نت قرار گرفت. طی روز گذشته، یعنی دیروز، ما توانستیم با منبع خبر ارتباط برقرار کرده و پس از آگاهی از جزئیات بیشتری که از انتشار آن معذوریم، درستی آن را تدقیق کنیم.
متن خبر:
« صبح 23 ژانویه، در حوالی لواسانات واقع درشمال تهران، یک جلسه محرمانه که در آن بین 60 تا 70 تن از اعضای نظامی و غیر نظامی بلند پایه حزب الله لبنان شرکت داشته اند تشکیل شده است. نظامی های لبنانی همگی لباس شخصی به تن داشته اند و با خودروهای مختلف و در یک فاصله زمانی 3 ساعته به این محل منتقل شده اند. محل جلسه، ویلای بزرگ اسدالله بادامچیان عضو رهبری حزب موتلفه اسلامی و نماینده مجلس هشتم بوده و مذاکرات محرمانه آن در حدود 4 ساعت ادامه داشته است.
احمدی نژاد، رحیم مشاعی مصلحی وزیر اطلاعات، سرتیپ نجار وزیر کشور و سرتیپ احمد وحیدی وزیر دفاع حضور داشته اند. 5 تن از اعضای رهبری حزب الله لبنان نیز برای شرکت در این جلسه به تهران فراخوانده شده بودند.
از جمله موضوعات مورد مذاکره اوضاع سیاسی داخلی ایران در 22 بهمن بوده است. طبق تحلیل اطلاعاتی- امنیتی ارائه شده، رویاروئی دولت ایران با مردم نمی تواند بیش از یکسال دوام بیاورد و به همین دلیل باید دولت سریعا وارد فاز سرکوب همه جانبه و بویژه حذف شود. روی پیشنهاد حذف، شرکت کنندگان لبنانی جلسه تاکید داشته اند.
مقامات ایرانی، در پاسخ به نگرانی های بیان شده از سوی لبنانی های حاضر درجلسه، به آنها مژده داده اند که نگران اوضاع داخلی ایران نباشند. درعین حال که برنامه اتمی ایران بزودی وارد مرحله اجرائی خواهد شد.»
پیک نت: با آنکه برای ما بسیار مهم بود بدانیم منظور از کلمه "حذف"، همان طرح به حرکت در آمدن ماشین ترور در ایران است یا نه؟ منبع خبری نتوانست تفسیر دقیقی از این کلمه که درجلسه مذکور بیان شده ارائه دهد. درعین حال که برای ما همچنان نا معلوم است که اگر منظور از حذف، ترور بوده، آیا تیم هائی از لبنانی ها قرار است در ایران دست به عملیات مشترک با تیم های ترور سپاه بزنند و یا هر کدام بصورت جداگانه دست به عملیات خواهند زد.
پیشنهاد مشخص ما به همه کسانی که از راه افتادن حمام خون درایران نگران هستند، اینست که مستقیما درباره این جلسه از اسدالله بادامچیان در مجلس سئوال شود و ساعات حضور و غیبت افراد یاد شده در بالا در محل کارشان نیز تحقیق شود.(خبر از پیک نت)

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

دیدگاه خود را بنویسید و ما را در بهتر شدن یاری کنید