چهارشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۰ ه‍.ش.

از جنده های پنج تومانی شهر نو تا عرزشی های هفت هزار تومانی...!/از پری بلنده تا بسیجی سایبری کیبرد بدست..!/عکس از کاوه گلستان

حوریان بهشتی اینگونه خدمت امام حسین می رسند، لخت مادر زاد مانند زیبا ناوکتن فروشی را قدیمی ترین شغل تاریخ می دانند. شغلی که مردان یا زنان، در ازا دریافت پول، تن به رابطه جنسی می دهند.


اگر منصفانه نگاه کنیم، کسانی که به تن فروشی می پردازند، آسیب پذیرترین قشر جامعه هستند و عموم آنها قربانی بی رحمی های جامعه شده اند. شاید کمتر زن و یا مردی باشد که دوست داشته باشد به خواست قلبی خودش تن به چنین کاری بدهد.

اینکه تن فروشی کار خوب یا بدی است، بحث طولانی است و خارج از حیطه این نوشته، اما هستند درصد بسیار اندکی از تن فروشانی به خواست خود و بدون داشتن مشکل مالی خاص، تنها به دلیل حرص و طمع تن به چنین کاری می دهند.

زنانی که نام آنها باعث ننگ و بی آبرویی جنده ها است:

در قبل از انقلاب، محله ای بود به نام شهرنو که در آن چندزن به صورت رسمی به تن فروشی می پرداختند و جنده بودند و شاید از میان آن همه زنی که در آن محله به تن فروشی می پرداختند، تنها نام چند زن برای همیشه در تاریخ به بدی و زشتی ماندگار شده است.جنده پنج تومانی:

این چند زن یاد شده، جنده های گران قیمت شهر نو بوده اند و زنانی در شهر نو بوده اند که به دلیل سن بیشتر و یا زیبایی کمتر، قیمت های خیلی کمتری داشته اند، به آن جنده ها، جنده های پنج تومانی می گفته اند.

ساعتی هفت هزار تومان، حقوق بسیجی های فعال در اینترنت؟
همانطوری که حتما شنیده اید، بسیجی های سایبری، در ازا فعالیت در اینترنت و تبلیغ و دفاع از رژیم جنایتکار آخوندی، هر ساعت هفت هزار تومان حقوق دریافت می کنند. به گزارش سایت وابسته به حکومت دیگربان:

"اعلام حقوق «سربازان جنگ نرم» جمهوری اسلامی در فضای مجازی فارسی زبان منجر به بروز تنش‌هایی میان فعالان حزب‌اللهی و ارزشی شده است. / روز گذشته (جمعه نهم دی) پس از آنکه یکی از کاربران روحانی شبکه اجتماعی «فرند‌فید» اعلام کرد «سربازان جنگ نرم» برای هر ساعت فعالیت «هفت هزار تومان حقوق» دریافت می‌کنند٬ تنش‌ها میان کاربران یادشده در اینترنت افزایش یافت. /برخی کاربران حزب‌اللهی در شبکه اجتماعی «فرندفید» با انتقاد از نحوه فعالیت «سربازان جنگ نرم» در اینترنت آن‌ها را به خاطر دریافت این حقوق «حرام‌خوار» خواندند."


نمونه ای از فعالیت عرزشی های سایبری:
در اینجا می بینید که این عرزشی، چطور به ندا بی حرمتی می کند، در حقیقت همکارانش ندا را کشته اند و او نیز اکنون چنین به ندا بی حرمتی می کند. صد البته که: ((کی شود دریا به پوز سگ نجس))


حال به بررسی تفاوت بین عرزشی های سایبری و جنده های شهر نو می پردازم:

شکی نیست که بسیجی ها و عرزشی های سایبری نیز به نوعی به خود فروشی می پردازند، اگر جنده های شهرنو، تن خود را در اختیار غریبه می گذاشته اند، بسیجی ها مغز و روان و شرف خود را در اختیار رژیم و جمعی جنایتکار گذاشته اند.

تفاوت تن فروشی و بسیجی:


- آیا منصفانه نیست که عرزشی های سایبری را جنده های هفت هزار تومانی بدانیم؟
- مقایسه جنده های شهرنو بسیجی ها، غیر منصفانه و قیاس مع الفارق است، چه آنکه جنده های شهرنو، اختیار تن خود را داشته اند و در ازا ارایه خدمات پول می گرفته اند.
پولی که آنها دریافت می کرده اند، کاملا شرافتمندانه بوده است و آنها به حقوق دیگر اعضا جامعه هیچ آسیبی وارد نمی کرده اند.
- اکثر تن فروشان شهرنو، از سر ناچاری و به عنوان برده تن به چنین کاری می داده اند و هیچ امکان دیگری برای گذران زندگی نداشته اند، در حقیقت جامعه آنها را مجبور به چنین کاری کرده است.
- اما عرزشی های سایبری، از سر ناچاری دست به چنین کاری نزده اند. آنها نیز می توانند چون دیگر جوانان ایرانی، زندگی شرافتمندانه ای داشته باشند، هرچند که بر آنها سخت بگذرد.
- تنها می توان عرزشی های سایبر را با پری بلنده و مهین بچه باز مقایسه کرد، چرا که پری بلنده و مهین بچه باز علاوه بر اینکه تن خود را در اختیار کودتاچیان و خائنان به کشور گذاشته بودند، بلکه مغز و شرف خود را نیز به شعبان بی مخ فروخته بودند.
- اگر پری بلنده در ازا خداماتش به شاه در ماجرای کودتا علیه مصدق، سهام بانک ایران و ژاپن را گرفت، عرزشی های سایبری نیز هر کدام ساعتی هفت هزار تومان می گیرند.

در پایان و برای جمع بندی بر این نکته تاکید می کنم که :
- جنده های پنج تومانی شهرنو، در مقابل عرزشی های سایبری، مظهر شرافت و انسانیت هستند...!

پی نوشت:
یک- از تمامی جنده ها، به دلیل اینکه اسم آنها را با عرزشی های سایبری در یکجا آورده ام، پوزش می طلبم!!
دو-عکس هایی این نوشته، از کاوه گلستان، عکاس شهیر ایرانی است، یادمش گرامی باد...!
دو-می دانستید به جنده خانه شهرنو (غم خانه) نیز می گفته اند؟! عجب اسم با مسمی به این اسم می گویند. .۹ نظر:

 1. این نظر توسط یک سرپرست وبلاگ حذف شد.

  پاسخحذف
 2. به نطر من اون جندها صد شرف داشتن به اینا

  پاسخحذف
 3. احتمالا مادر نویسنده در شهر نو شاغل بوده که اطلاعاتش کامل است وپدرش
  هم ژتون فروش مدیر سایت بوده است

  پاسخحذف
 4. سلام.آزیتا 25 از تهران (ستارخان) تنها زندگی میکنم.عاشق سکس و کیر کلفتم.تو سکس وحشییم با بدن فوق سکسیم و لباسای سکسی دیوونت میکنم.سکس گروهی هم پایه هستم تا 4نفر .حضوری اول یه شارز 10 هزاری باید sms کنی تا آدرس بدم بیایی بعد سکسم 50 تومن میگیرم.سکس تلفنی اول شارز 5 هزاری باید sms کنی. و سکس همزمان پشت وب و تلفن هم شارز 10 هزاری.گفته باشم سرم شلوغه فقط شماره هایی رو که اول شارزو sms کنن جواب میدم.کیر کلفتا منتظرتونم .اینم شمارم 09360565597

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. سلام پول بده نیستم ولی تا دلت بخواد میکنمت . طوری که خودت راضی بشی. اگه راضی نشدی هرچقدر بخوای میدم.

   حذف
 5. یه کوس خوشگل منو ادد کنه pardi.modern@yahoo.com
  من مرتضی 24 کرجم

  پاسخحذف
 6. من عاشق یک زن بیوه ام.سن وسالش هم زیادبرام مهم نیست.فقط اهل حال باشه-ساکن اصفهانم شماره ام09379316236

  پاسخحذف
 7. کیر میخوای با سکس طولانی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اد کن
  mj_ard@yahoo.com

  پاسخحذف
 8. سلام.آزیتا 25 از تهران (ستارخان) تنها زندگی میکنم.عاشق سکس و کیر کلفتم.تو سکس وحشییم با بدن فوق سکسیم و لباسای سکسی دیوونت میکنم.سکس گروهی هم پایه هستم تا 4نفر .حضوری اول یه شارز 10 هزاری باید sms کنی تا آدرس بدم بیایی بعد سکسم 50 تومن میگیرم.سکس تلفنی اول شارز 5 هزاری باید sms کنی. و سکس همزمان پشت وب و تلفن هم شارز 10 هزاری.گفته باشم سرم شلوغه فقط شماره هایی رو که اول شارزو sms کنن جواب میدم.کیر کلفتا منتظرتونم .اینم شمارم 09360565597

  پاسخحذف

دیدگاه خود را بنویسید و ما را در بهتر شدن یاری کنید