دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۱ ه‍.ش.

پیش نماز که بگوزد، آخوند روح الله حسینیان و زنای محصنه

آن قدیم که مردم دین و ایمانی داشتند و هنوز چهره خشن و خونریز و غیر انسانی اسلام برایشان روشن نشده بود به آخود و پیش نماز ایمان داشتند و آنان را انسانهای نسبتا سالمی می دانستند. مردم نا آگاه از ذات کثیف و خونریز آخوند از آخوند توقع کار ناشایست نداشتند. در آن زمان ضرب المثلی بود که می گفت پیش نماز که بگوزد پس نماز خواهد رید.
حال حکایت حجه السلام و المسمین حاج آقا روح الله حسینیان روحانی مومن و مسلمان و انقلابی و نماینده مجلس شورای اسلامی و از رهروان ولایت فقیه حضت آیت الله خامنه ای است.
این فرد با زن شوهر دار رابطه نامشروع و جنسی داشته و به احتمال قوی زنای محصنه کرده. حال تکلیف کسانی که پشت سر او نماز می خوانند چیست؟ این آشغالها کسانی هستند که سالهاست شادی را از جوانان مردم گرفته اند و دختران و پسران مردم را شلاق می زنند. جامعه هم نادان و بی شعور است که اسلام  را به زباله دان نمی اندازد و اجازه می کند این جانیان این دین خونریز را برای مکیدن خون ملت ابزار کنند.

 از روح الله حسينيان يک شکايت در رابطه با يک امر اخلاقی در دادگستری مطرح شده است.
طبق همين شنيده روح الله حسينيان با يک زن شوهردار ارتباط غيراخلاقی داشته است. شوهر اين خانم به ريخت و پاش های مالی همسرش مشکوک می شود و او را زير نظر می گيرد.
يک بار در ميان وسايل کيف خانمش يک قطعه چک به نام روح الله حسينيان می بيند.
طبق اين شنيده اين خانم بعد از اينکه مسئله لو ميرود موضوع را به حسينيان اطلاع ميدهد. گفته ميشود براثر اين شوک حسينيان به هم می ريزد و بيمار ميشود.
همسر اين خانم هم شکايتی به دادگستری می برد و هم اکنون اين پرونده به صورت بی سروصدا در دادگستری در جريان است.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

دیدگاه خود را بنویسید و ما را در بهتر شدن یاری کنید